سالن زیبایی نازلین

همه ما خانم ها نام سالن زیبایی و یا آرایشگاه زنانه را شنیده ایم، سالن زیبایی نامی است که ابتدا کشور های اروپایی برای مراکز زیبایی انتخاب کردند و امروزه در ایران نیز به مراکز پیشرفته که امور مربوط به زیبایی را انجام می دهند سالن زیبایی گفته می شود.

علت اینکه به آرایشگاه های فوق پیشرفته و یا فوق تخصصی نام سالن اختصاص یافته است این است که این آرایشگاه ها معمولا خدمات پیشرفته و تخصصی را به خانم‌ها ارائه می دهند، اما خدمات آرایشگاه های کوچک محدود است و همچنین تخصص آن ها نیز به اندازه افرادی که در سالن زیبایی فعالیت می کنند بالا نیست.‌

به کسانی که در سالنهای زیبایی فعالیت می کنند میکاپ آرتیست عروس یا گریمور عروس گفته می شود و معمولا در سالن زیبایی عروس‌ نازلین از افرادی استفاده می شود که با تجربه باشند و در تمام زمینه های آرایشگری تخصص داشته باشند.
در این مقاله قصد داریم به معرفی سالن زیبایی عروس نازلین و خدمات خود بپردازیم.

 

در سالن زیبایی عروس نازلین چه خدماتی ارائه می شود؟

در سالن زیبایی عروس نازلین خدمات بسیار زیادی انجام می شود اما معروف ترین این خدمات گریم و شنیون عروس است که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

سالن زیبایی

 • گریم عروس نازلین

گریم عروس با آرایش های معمولی و روزانه خانم ها تفاوت بسیار زیادی دارد و در گریم عروس از وسایلی مثل مژه های مصنوعی و وسایل لیف ابرو استفاده می شود.

در گریم عروس ابتدا از بهترین کرم های گریم روی صورت عروس استفاده می شود و با ترکیب دو رنگ سایه به زیبایی چشمان عروس پرداخته می شود. سپس از مژه مصنوعی استفاده می کنند و آن را روی پلک های عروس می چسبانند البته در روش جدیدتر مژه های دانه ای میان مژه های طبیعی عروس چسبانده می شود.

در گریم عروس از رژگونه با رنگ مختلف و رژ لب نیز استفاده می شود و پس از استفاده این مواد روی صورت عروس با یک پودر فیکس عالی تمام آرایش عروس را فیکس کرده و در جای خود ثابت می کنند.
پودر فیکس باعث می شود آرایش عروس تکان نخورد و مانند یک آرایش ضد آب شود.

 

 • شنیون عروس نازلین

شنیون عروس همان آرایش موی عروس است که با انجام آن مدل موهای عروس جلوه خاصی پیدا می کنند.
در ابتدا موهارا کش بسته و دسته به دسته با تافت و چسب مو حالت‌می دهیم سپس با گیره مویی و گیره های سفت روی سر فیکس کرده و به حالت دلخواه در می آوریم.
امروزه شنیون خطی، شنیون‌گل رزو شنیون بوکل پرطرفدارترین نوع شنیون هستند و توجه اکثر خانم هارا به خود جلب کرده اند.
برای انجام عمل شنیون از گیره، تافت، چسب، شانه دم باریک و برس استفاده می شود.

آیا سالنهای زیبایی عروس به جز عروس خدمات دیگری نیز انجام می دهد؟

درست است که سالن زیبایی عروس همانطور که از نامش پیداست مخصوص گریم و شنیون عروس می باشد اما به انجام خدمات دیگری نیز می پردازد.
خدمات زیبایی عروس نازلین از کادر مجربی استفاده می کند که کار به صورت فوق حرفه ای انجام می دهند و عروس را آنقدر حرفه ای میکاپ می کنند که با زبان نمی توان میزان حرفه بودن این کادر را توصیف کرد و باید به سالن زیبایی عروس نازلین مراجعه کنید تا تفاوت را در میکاپ و شنیون و همچنین خدمات دیگر که مربوط به زیبایی می شوند احساس کنید.
در ادامه این مطلب می خواهیم به دیگر خدمات سالن زیبایی نازلین بپردازیم.

سالن زیبایی

کاشت ناخن سالن زیبایی نازلین

یکی دیگر از خدمات سالنهای زیبایی کاشت ناخن می باشد.
کاشت ناخن تا یک ماه به صورت دائمی دوام می آورد و پس از یک ماه نیاز به ترمیم دارد.
در کاشت ناخن از وسایلی مثل پولیش، چسب، کاتر، ناخن مصنوعی، لاک و لاکژل استفاده می شود.
به طور کلی یک سالن زیبایی عروس خدمات بسیار زیاد دیگری نیز انجام میدهد که عبارت اند از: رنگ کردن موی خانم ها، کاشت مژه و اکستنشن و….. .

اکستنشن مو سالن زیبایی عروس نازلین

یکی دیگر از خدمات سالن زیبایی نازلین اکستنشن مو می باشد که در این عمل از ابزاری مثل موی مصنوعی، رینگ، قلاب و چسب استفاده می شود که توسط این ابزار موهای مصنوعی را به موهای طبیعی فرد چسبانده تا موی فرد بلند تر و پرپشت تر شود.

سالن زیبایی

رنگ و هایلایت کردن مو سالن زیبایی عروس نازلین

رنگ کردن مو از مهم ترین خدمات یک سالن زیبایی به شمار می رود.
سالن عروس نازلین از بهترین افراد رنگ کار در این زمینه استفاده می کند.
در عمل رنگ کردن مو با ترکیب چند رنگ مو و مخلوط کردن آن ها با اکسیدان موهارا به رنگ دلخواه مشتری در آورده و سپس رنگ را می شویند و موهارا با سشوار خشک می کنند.
برای هایلایت کردن نیز موهارا به صورت دسته ای جدا کرده و با مواد دکلره هایلایت می کنیم.

کوپ ژورنالی

کوپ کردن مو به صورت ژورنالی طبق سلیقه مشتری انجام داده می شود و رنگ دلخواه مشتری در کوپ ژورنالی استفاده می شود.
برای انجام کوپ از کلاهک، دستکش، رنگ، دکلره، واریسیون و اکسیدان استفاده می شود.

بافت مو سالن زیبایی نازلین

در سالن زیبایی نازلین بافت مو به صورت فوق تخصصی انجام می شود.
ما چند نوع بافت داریم که عبارت اند از بافت حصیری، آفریقایی، کف سری، تیغ ماهی، کنفی و….. این بافت ها روی موهای طبیعی فرد انجام شده و جلوه بسیار زیبایی به موها می دهند.
پرطرفدارترین نوع بافت در بین خانم ها بافت آفریقایی می باشد که در ادامه به توضیح این بافت ها خواهیم پرداخت.

سالن زیبایی نازلین

بافت آفریقایی

همانطور که در بالا گفتیم بافت آفریقایی از پرطرفدار ترین نوع بافت می باشد که در سالن زیبایی عروس نازلین با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه داده می شود.
بافت آفریقایی با دو دسته مو به صورت اضافه کردن لایه های مو انجام می شود اما کسانی که دوست داشته باشند بافت با سه دسته مو انجام شود نیز به ما این پیشنهاد را می دهند که بافتکار های سالن نیز به بهترین نحو برای آن ها این کار را انجام می دهند.

سالن زیبایی نازلین

بافت حصیری

در سالن زیبایی عروس نازلین بافت حصیری به شکل دو گره روی یک دسته مو انجام می شود که معمولا طرفداران زیادی هم دارد و بیشتر برای دختر بچه ها از آن استفاده می شود.
بافت کارهای سالن زیبایی نازلین بافت حصیری را بسیار تمیز کار کرده به طوری که با دیدن نمونه کار همه دوست دارند این بافت را انجام دهند.

بافت کف سری یا مکزیکی

بافت مکزیکی به دو روش کار می شود اما روشی که ما برای انجام این نوع بافت به کار می بریم پرطرفدار تر است.
ما برای انجام این بافت از روش گره روی یک دسته مو استفاده‌می کنیم و با این روش بافت زیبا و تمیزی را به مشتریان‌عرضه می نماییم.

سالن زیبایی

تاتو ابرو یا سایه ابرو در سالن زیبایی عروس نازلین

تاتو ابرو یا همان سایه ابرو امروزه در بین خانم ها طرفداران زیادی پیدا کرده است.
ابرو امکان دارد تا سن چهل سالگی به دلایل مختلفی کم پشت شود و یا بریزد که در اینجا تاتو روی کار آمده و جاهای خالی ابرو را پر می کند یا قاب ابرو را در می آورد.
اما تاتو کاران سالن زیبایی عروس نازلین روشی جدید را برای احیا ابروی مشتریان ارائه داده که به آن میکرو بلدینگ گفته می شود.

میکروبلدینگ

میکروبلدینگ روش جدیدی است که از آن برای احیا ابرو استفاده می شود.
میکرو بلدینگ هم با قلم های تاتو انجام می شود اما فرق میکرو بلدینگ با تاتو این است که تاتو یک قاب کلی است اما میکرو بلدینک به صورت موهای طبیعی کشیده می شود و بیننده فکر می کند که فرد ابروهای طبیعی خودرا دارد.

4 thoughts on “سالن زیبایی

 1. ولی پور :

  سلام
  جهت اطلاع از قیمت خدمات سالن زیبایی با شماره 02122623486 تماس بگیرین دوستان راهنماییتون می کنن.

 2. حنا :

  سلام
  من سالن زیبایی های مختلفی رفتم اما سالم زیبایی نازلین جز بهترین سالن هایی بود که رفتم و مشتری همیشگیشون شدم.
  از سایت خوبتونم متشکر

 3. ساناز :

  سلام
  من از مشتریای سالن زیبایی شون هستم کارشون واقعا عالیه و همون چیزی که انتظار دارید براتون در میارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *