طراحی ناخن با لاک

طراحی ناخن با لاک یکی از ساده ترین و سریعترین وسایل در دسترس برای افراد به خصوص دختر خانم ها می باشد، که بعد از یک مانیکور یا پدیکور ساده ناخن خود را با تم استایل خود هماهنگ می کنند.
لاک جزئی از ملزومات در طراحی ناخن میباشد طراحی ناخن بالاک پایه  اکثر طراحی ها است.
تنوع رنگ لاک ها بسیار زیاد است و افراد در انتخاب رنگ آن بسیار دستشان باز است.
متداول ترین طراحی ناخن بالاک از سه  رنگ اصلی قرمز، مشکی و سفید در آن استفاده می شود .

لاک ناخن اولین و محبوب ترین وسیله آرایشی در بین خانم ها است. اولین ابزار آرایشی که در اختیار شخص قرار داده شده لاک ناخن می باشد که  جذابیت خاص خود را دارد.
طراحی ناخن بالاک از کودکی همراه همیشگی بانوان بوده است و  اکثر افراد با آن خاطره دارند این خاطره بازی نشان از آن دارد که از دیرباز افراد دوست دارند زیباتر شوند.
به همین دلیل در استفاده از لاک حتماً باید از لایه های مرغوب و با کیفیت استفاده کرد چرا که در استفاده از لاک های نامرغوب  باعث آسیب های جدی به ناخن می شود.

 

طراحی ناخن با لاک

ویژگی طراحی ناخن با لاک

شاید در ظاهر به نظر برسد که با یک لاک ساده کاری چندانی نمی توان کرد با داشتن کمی ذوق و سلیقه میتوان با همان یک رنگ نیز طرح هایی بر روی ناخن ایجاد کرد.
با چند لاک رنگی نیز می توان  طرح های زیبا و دلربا ایجاد کرد.
افرادی که از سادگی ناخن های خود خسته شده اند می توانند با یک ایده جذاب با یک لاک طراحی ناخن خود را انجام دهند طراحی ناخن بالاک علاوه بر سادگی نسبت به دیگر طراحی های روی ناخن هزینه کمتری نیز دارد به خاطر همین موضوع طرفداران زیادی دارد.
در طراحی ناخن بالاک نیازبه  ایده و خلاقیت ویژه ای نیست اما می‌توان با کمی ذوق و سلیقه با یک پنبه و چسب و خلال دندان و یک لاک ساده طرح های فوق العاده زیبا بر روی ناخن طراحی کرد.

خدمات ارائه شده در سالن زیبایی نازلین :

کاشت ناخن

آرایش عروس

رنگ مو

اکستنشن مژه ، ابرو و مو

تاتو صورت و بدن

کاشت مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *