مدل ناخن

سالن زیبایی نازلین در کلیه خدمات مربوط به ناخن حرفه ای ترین ها را به شما هدیه می دهد.
مدل ناخن ها بر زیبایی دست ها تأثیر می گذارد.
انتخاب متناسب ناخن با مدل انگشتان دست و پا برخی نقص ها را می پوشاند.

انتخاب مدل ناخن مناسب با شکل دست

دست‌ها و ناخن‌ها یکی از مورد توجه ترین نقاط بدن هستند که خانم‌ها برای زیبایی و آراستن آن سلیقه و زمان زیادی به خرج می‌دهند.
ناخن‌های بلند انگشتان تان را زیبا می‌کند اما باید به آن توجه داشت که چه مدل از ناخن به چه نوع ترکیب دست با انشگتان می‌آید.
زمانی که قصد انجام کاشت ناخن یا طراحی ناخن را دارید، ابتدا به فرم ناخن‌های خود دقت کنید تا پس از پایان کار، جذابیت دست‌هایتان بیشتر شوند.
پس از انکه ناخن‌ها را مانیکور می‌کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید و بدانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است.

به همان اندازه که رنگ و طرح ناخن برایتان اهمیت دارد، فرم ناخن هایتان نیز باید متناسب با انگشتان تان باشد در غیر این صورت این ناخن‌ها جلوه و زیبایی خاصی روی دست‌هایتان نخواهد داشت.
اگر چه تنوع بسیاری در مدل‌های مختلف ناخن وجود دارد اما از میان آنها 5 مدل حرف اول را می زند یا به بیانی پایه و اساس دیگر مدل‌ها هستند.
مدل‌های دیگر با اضافه کردن کمی جزئیات بدست می‌آیند.
مربع، گرد، بیضی، بادامی و بیضی-مربع. برای این که تشخیص دهید کدام مدل برای دست‌های شما مناسب است، باید طول و پهنای انگشتان تان را در نظر بگیرید.

مدل ناخن

مدل ناخن بادامی

ناخن‌های بادامی شکل در قسمت بالای خود باریک تر می‌شوند. اگر چه این مدل برای ناخن‌های کوتاه مناسب نیست اما این مدل روی انگشت‌های بلند و کشیده جلوه بسیار خوبی دارد.
و اگر قصد طراحی روی این ناخن‌ها را داشته باشید استفاده از لاک‌هایی با رنگ خنثی و روشن بهترین انتخاب است.

مدل ناخن

مدل ناخن بادامی تیز:

این طرح برای ناخن‌های کوتاه و انگشتان لاغر مناسب است برای اینکه ناخنی به این طرح داشته باشید اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان بکشید و نوک آن را باریک کنید تا به اندازه دلخواهتان برسد.

مدل ناخن گرد

اگر تمایل دارید که ناخن‌هایتان را کوتاه نگه دارید، یا به دلیل شغل یا شرایط اجتماعی مجبور به انجام این کار هستید، مدل گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
مدل گرد که مدلی کوتاه و طبیعی است برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است.
این مدل انگشتان شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، اگر قصد طراحی روی این طرح از ناخن‌ها را دارید تقریبا هر رنگ لاکی با این ناخن‌ها جور در می‌آید از رنگ‌های خنثی گرفته تا روشن و جیغ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *