میکاپ حرفه ای

برای انجام میکاپ حرفه ای باید یکسری نکات ریز و در عین حال مهم را بدانیم.
نکاتی که آرایشگران حرفه‌ای از آنها استفاده می‌کنند و تفاوت بین یک آرایشگر آماتور را از یک حرفه ای و با تجربه مشخص میکند.
نکاتی مثل اینکه خط چشم ها چگونه باشد. مدل آرایش کدام باشد و اینکه بدانیم چه مدلی، خانم مورد نظر و یا عروس ما را زیباتر می‌کند.
اگر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید به یکسری از این نکات، اشاره خواهیم کرد.

میکاپ حرفه ای

میکاپ حرفه ای عروس

هر دختر خانم دوست دارد در شب عروسی، بهترین آرایش را داشته باشد؛ تا بتوانند زیباترین عکسهای زندگی خود را در بهترین حالت ممکن ثبت کنند.
این امر در صورتی که از هنر دست یک آرایشگر حرفه ای استفاده نکند مقدور نخواهد بود. آرایشگری هنر دست است، که با تمرین و تکرار و تجربه به دست می آید.
آرایشگر حرفه ای با مشاهده چهره شخص، بهترین مدلی را که برای سن و چهره او مناسب است، را متوجه می شود و به وی پیشنهاد می‌دهد.

اغلب این مسئله اتفاق می‌افتد که، خانمها مدلی را پیشنهاد می دهند که برای صورت آنها مناسب نیست؛ و از اینجایی که نتیجه کار مورد پسند نخواهد بود، همچنین کار آرایشگر نیز زیر سوال می رود بهتر است از همان ابتدا نسبت به انتخاب مدل دقت بیشتری شود.
بعد از انتخاب سبک آرایش و قبل از شروع به کار بایستی به نوع پوست نیز توجه ویژه کرد. معمولاً پوست ها را به دو دسته سالم یا بیمار تقسیم بندی می کنند و با توجه به نوع پوست به زیر سازی آن می پردازند.

میکاپ حرفه ای

میکاپ حرفه ای چشم عروس

آرایش چشم خوب می توانند جلوه بیشتری در زیبای یک خانم داشته باشد.
استفاده از مژه مصنوعی نیز یکی از مواردی است که برای آرایش چشم استفاده می‌شود.
مژه مصنوعی بایستی بر اساس فرم چشم ها انتخاب شود و طبیعی بودن و مناسب بودن برای فرم چشم ها از نکاتی است که حتماً باید در انتخاب مژه مصنوعی لحاظ شود.
به طول مژه مصنوعی نیز توجه داشته باشید و حتما در نظر داشته باشید که یک میکاپ حرفه ای چشم نباید غیر طبیعی به نظر برسد.

سالن زیبایی نازلین خدمات کاشت ناخن ، میکاپ و آرایش عروس را به صورت حرفه ای به عزیزان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *