سالن زیبایی نازلین با سالها تجربه در زمینه کاشت ناخن پا ، طراحی ناخن ، میکاپ عروس ، آرایش عروس و دیگر خدمات زیبایی آماده ارائه خدمات است.

کاشت ناخن پا

در فصل تابستان بسیاری از خانم‌ها علاقه دارند که از صندل‌های جلوباز استفاده کنند به همین دلیل رسیدگی به ناخن‌های پا اهمیت بیشتری پیدا می‌کند چرا زیبا بودن ناخن‌های پا در زیباتر دیده شدن استایل هر فرد بسیار موثر است. از زمان مطرح شدن کاشت ناخن و فراگیر شدن آن اهمیت توجه به ناخن پا نیز بیشتر شد… چرا که ناخن‌های پا همانند دست به مراقبت و توجه نیاز دارند.
برای جلوگیری از شکننده بودن آن می‌توانید از کرم‌های مرطوب‌کننده، روغن‌ کرچک یا روغن‌ زیتون استفاده کنید و ناخن‌های خود را با آن ماساژ دهید.
برای کوتاه کردن ناخن‌های پا بهتر است آن را گرد نگیرید و گوشه‌های آنرا نچینید. بهتر است ناخن‌ها را صاف و چهارگوش گرفته سپس اطراف آن‌را کمی سوهان بکشید.

• برای سلامت بیشتر ناخن پا از کفش مناسب استفاده کنید. پوشیدن کفش‌ های نوک‌تیز و تنگ به ناخن ‌ها آسیب رسانده و باعث فرو رفتن آنها به داخل گوشت شده و زخم ایجاد می‌کند یا ناخن‌ها را ضعیف و شکننده می‌کند.
• پوسته‌های اطراف ناخن‌هایتان را نکنید چرا که موجب عفونت و به وجود آمدن بیماری‌های قارچی می‌شود.

حساسیت پوستی

برخی خانم‌ها نیز به علت واکنش‌های حساسیتی بدن به چسب و مواد کاشت دچار نوعی از التهاب و قرمزی و خارش پوست می شوند که درمان آن از بین بردن مواد کاشت مورد استفاده است.
همانطور که می‌دانید خدمات ناخن فقط مختص به زیبایی و دیزاین ناخن‌های دست نیست.
اگر شما به دنبال جذاب سازی و شیک کردن ناخن‌های خود هستید علاوه بر ناخن‌های دست باید به فکر طراحی ناخن پا های خود نیز باشید.

کاشت ناخن پا

مراحل آموزش کاشت ناخن پا

ابتدا باید ناخن پا کوتاه شود و چربی اضافه روی ناخن‌ها با سوهان برقی گرفته شود پس از آن تیپ کاملا منطبق با انگشتان مدل را انتخاب کرده و آنرا از بالا به سمت پایین انگشت فشار می‌دهیم تا کاملا بچسبد.

فشاری که می‌دهیم هم از سطح ناخن است و هم از زیر تیپ را کاملا فیکس کرده پس از آن با کاتر بنابر سلیقه مشتری کوتاه کرده سپس با سوهان دستی آن را فرم می‌دهیم و خط تیپ را با سوهان برقی صاف می‌کنیم به گونه ای که ناهمواری روی ناخن از بین برده شود.
قبل از موادگذاری سطح ناخن را ضد قارچ زده و پس از آن سطح ناخن را با پرایمر آغشته می‌کنیم و مواد گذاری را از ریشه شروع می‌کنیم وسپس با سوهان برقی آن را صاف و صیقلی کرده و با سوهان دستی فرم آن‌را مشخص کرده و در مرحله آخر بافر برای براق شدن روی سطح ناخن کشیده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *